Aktuálny ročník

Informácie o aktuálnom ročníku súťaže
 

Krajské kolá TMF sa uskutočnili v Bratislave dňa 13.2.2018 a v Košiciach dňa 19.2.2018. 

Individuálne výsledky v Bratislave:

Meno Škola Pezentácia Oponentúra Recenzia Váhovaný

  Úloha Priemer Úloha Priemer Úloha Priemer súčet
Samuel Ján Plesník 1.SG 6 8,67 14 9,67 7 9,00 54,33
Veronika Rečková GJH 14 9,67 16 9,00 3 7,00 54,00
Filip Varhaník 1.SG 5 7,67 14 8,33 4 9,00 48,67
Michaela Jurkovičová GJH 5 8,00 9 7,67 7 7,67 47,00
Richard Oravkin 1.SG 14 7,00 4 8,67 17 8,33 46,67
Jakub Malý GJH 9 8,33 14 6,67 13 7,67 46,00
Karin Demková GJH 7 8,67 4 6,00 16 5,75 43,75
Štefan Slavkovský Gymnázium Poprad 12 7,67 17 6,67 7 7,33 43,67
Vincent Martonka  Gymnázium Senec 4 6,33 3 7,67 10 9,00 43,33
Alexandra Lesayová 1.SG 2 7,67 1 5,67 9 9,00 43,33
David Belobrad GAMČA 3 7,67 10 7,67 10 4,67 43,00
Henrich Hegedüš 1.SG 10 6,67 6 7,00 16 8,67 42,67
Alexander Velič GJH 17 6,50 3 7,25 3 8,33 42,33
Adam Zeman GJH 7 8,00 10 5,33 9 7,00 41,67
Timotej Michalka  Gymnázium Senec 10 7,00 9 7,33 8 5,67 41,33
Silvia Mokráňová 1.SG 3 6,33 5 7,67 4 4,33 38,67
Michal Klinka Gymnázium Dubnica 16 7,33 7 5,33 6 6,00 38,67
Jana Černíková GJH 3 8,25 4 3,33 10 7,00 38,42
Samuel Šindler GJH 6 6,00 9 6,00 6 8,33 38,33
Jakub Štavina GJH 13 7,33 4 4,67 9 7,00 38,33
Valter Cingel GAMČA 4 5,33 13 7,33 4 7,67 38,33
Martin Sukdolák SPŠE Adlerova 10 6,50 17 6,75 3 5,00 38,00
Bohdan Gliševič GJH 16 4,75 5 7,50 4 6,75 36,00
Kvetoslava Lisá GJH 10 4,00 4 7,67 3 8,00 35,33
Matúš Zelko GAMČA 9 7,00 2 5,33 5 3,67 35,33
Diana Virgovičová Gymnázium Pezinok 2 4,67 9 6,67 2 6,33 33,67
Richard Rippel GJH 1 6,33 2 3,67 14 7,00 33,33
Lukáš Pleva GAMČA 8 4,67 10 7,00 14 5,00 33,00
Matúš Smolka  Trenčín 3 6,25 10 3,25 17 7,50 32,75
Juraj Pavlovič GJH 4 4,33 7 6,67 4 6,33 32,67
Bruno Hubinský  Trenčín 5 4,50 3 7,00 12 4,00 31,50
Peter Kravár GAMČA 17 5,67 7 3,67 10 7,00 31,33
Filip Ondráš Gymnázium Dubnica 9 4,33 5 5,67 14 5,00 29,33
Pavol Ďurík  Trenčín 4 4,75 16 4,75 3 5,50 29,25
Katarína Tanzerová GJH 4 3,67 8 5,00 5 7,75 28,75
Matej Hrnčiar  Gymnázium Senec 9 4,00 3 5,33 4 5,67 28,33
Michal Stratený Gymnázium Dubnica 4 5,00 6 4,67 2 3,33 27,67
Denis Boyko GJH 14 4,33 4 4,25 5 5,33 26,83
Patrik Bašo  Trenčín 7 3,67 12 3,67 9 4,00 22,33

Výsledky tímov v Bratislave:

Tím Body
1. SG 2 145,67
1. SG 1 128,67
GJH 1 125,00
VacuumLabs 2 124,33
GAMČA 114,33
GJH 2 113,67
GJH 3 113,33
Senec 113,00
VacuumLabs 3 112,75
VacuumLabs 1 109,00
GAMČA a Trenčín 98,17
Dubnica 95,67
Trenčín 84,33

Individuálne výsledky v Košiciach:


KK TMF Košice  19.2.2018 R O r Spolu
1 Ronald Doboš Gymnázium Poštová 9,Košice 30,00 19,50 10,00 59,50
2 Samuel Amrich  Gymnázium Poštová 9,Košice 30,00 19,50 8,00 57,50
3 Katarína Šamuová Gymnázium Poštová 9,Košice 29,25 17,50 7,75 54,50
4 Martina Biačková Gymnázium Poštová 9,Košice 27,00 18,00 8,75 53,75
5 Maroš Mešter Gymnázium Poštová 9,Košice 27,00 18,50 8,00 53,50
6 Samuel Novák Gymnázium J.A.Raymana Prešov 27,75 16,00 9,25 53,00
7 Richard Fiedler Gymnázium Šrobárova 1, Košice 24,75 18,50 8,25 51,50
8 Sára Mária Majerníkova Gymnázium Poštová 9,Košice 27,75 15,50 8,00 51,25
9 Paulína Paľová  Gymnázium P.Horova Michalovce 26,25 16,00 8,25 50,50
10 Mário Harvan SSOŠ Poprad 27,75 14,50 7,50 49,75
11 Paulína Monková Gymnázium J.A.Raymana Prešov 26,25 16,00 7,25 49,50
11 Soňa Kašická  Gymnázium J.A.Raymana Prešov 26,25 15,50 7,75 49,50
11 Adnan Al Ali Gymnázium Poštová 9,Košice 27,75 14,00 7,75 49,50
11 Tomáš Sanislo Gymnázium Šrobárova 1, Košice 26,25 16,00 7,25 49,50
12 Veronika Ucekajová Gymnázium Šrobárova 1, Košice 24,75 16,50 7,75 49,00
13 Peter Gonda Gymnázium J.A.Raymana Prešov 24,75 15,50 7,25 47,50
14 Kristián Šalata  Gymnázium P.Horova Michalovce 24,00 15,50 7,75 47,25
14 Jaroslav Josai Gymnázium Sobrance 24,75 15,50 7,00 47,25
15 Simona Gregušová Gymnázium Poštová 9,Košice 21,00 17,50 7,75 46,25
16 Peter Vaľo Gymnázium P.Horova Michalovce 24,00 14,50 7,25 45,75
17 Tatiana Vaľková Gymnázium J.A.Raymana Prešov 21,00 15,50 8,75 45,25
18 Marcel Polák Gymnázium P.Horova Michalovce 21,00 15,00 7,75 43,75
18 Juraj Klein Gymnázium sv. Edity Steinovej, Košice 21,00 14,00 8,75 43,75
19 Michal Pasierb  Gymnázium J.A.Raymana Prešov 21,00 14,50 7,00 42,50
20 Tomáš Jusko Gymnázium Šrobárova 1, Košice 21,00 14,50 6,75 42,25
21 Juraj Šefčík SSOŠ Poprad 23,25 11,50 7,00 41,75
22 Juraj Martiček SSOŠ Poprad 20,25 14,50 6,75 41,50
23 Michaela Ľeľovová Gymnázium Poštová 9,Košice 20,25 12,50 8,25 41,00
24 Emanuel Dopater Gymnázium Liptovský Hrádok 18,00 15,50 7,00 40,50
24 Boris Vrbičan Gymnázium Liptovský Hrádok 19,50 14,00 7,00 40,50
25 Jerguš Ševec SPŠ dopravná Košice 15,00 12,50 12,50 40,00
26 Simona Ihnatková Gymnázium Sobrance 20,25 12,50 7,00 39,75
26 Dominik Bodnár Gymnázium sv. Edity Steinovej, Košice 18,00 14,00 7,75 39,75
27 Samuel Dopater Gymnázium Liptovský Hrádok 18,75 13,00 7,00 38,75
27 Filip Dvorský Gymnázium sv. Edity Steinovej, Košice 18,00 13,00 7,75 38,75
28 Natalya Petruny Gymnázium Sobrance 21,00 9,50 7,25 37,75
29 Adam Kollárik Gymnázium Liptovský Hrádok 17,25 12,50 7,25 37,00
30 Igor Poljakov Gymnázium Šrobárova 1, Košice 15,00 14,50 7,25 36,75
31 Oliver Hasaj Gymnázium sv. Edity Steinovej, Košice 18,75 12,50 5,25 36,50
32 Marián Rajniak Gymnázium Liptovský Hrádok 24,00 10,50   34,50
33 Tomáš Hvizd Gymnázium sv. Edity Steinovej, Košice 15,00 10,00 7,75 32,75
34 Jozef Ryška SPŠ dopravná Košice 15,75 10,00 6,75 32,50
35 Zsofia Baloghová  Gymnázium sv. Edity Steinovej, Košice 12,75 12,00 7,00 31,75
36 Rusnák SPŠ dopravná Košice 15,75     15,75
37 Adam Balogh SPŠ dopravná Košice     5,00 5,00

Výsledky družstiev v Košiciach:

poradie KK TMF Košice  19.2.2018 súčet
1 Gymnázium Poštová 1 171,50
2 Gymnázium Poštová 3 151,00
3 Gymnázium Šrobárova 150,00
4 GJAR Po 1 145,75
5 Gymnázium Poštová 2 144,25
6 Gymnázium Michalovce 141,50
6 GJAR Po 2 141,50
7 SSOŠ Poprad 133,25
8 Gymnázium Sobrance 124,75
8 G-Srob+G-P.Horova Mi 124,75
9 Liptovský Hrádok 1 120,50
10 Gymnázium E. Steinovej 2 114,25
11 Liptovský Hrádok 2 113,00
12 Gymnázium E. Steinovej 1 109,00
13 SPŠ dopravná 96,75

Súbory na stiahnutie

Názov súboruVeľkosť súboruAkcia
BA.pdf95 kBStiahnuť
PorotyBA.pdf59 kBStiahnuť
Výsledky_BA_individuálne.pdf68 kBStiahnuť
Výsledky_BA_tímy.pdf50 kBStiahnuť
hodnotenie_reg_kolo_KE_18_final_druzstva.pdf46 kBStiahnuť
hodnotenie_reg_kolo_KE_18_final_ziaci.pdf67 kBStiahnuť
rozpis_reg_kolo_KE_18_final.pdf404 kBStiahnuť